Integral DAC – PMFC
(1:2)

Nagy reményekkel ,nagy tervekkel és az Nb-1 kiharcolásával vágtunk neki a bajnokságnak.
Az első forduló Győrbe az Integrál DAC otthonába vezetett. Körülbelül 25 - en gondoltuk úgy hogy
mindenképp ott a helyünk és szurkolunk a Munkásnak. Az útra egy nagy 20fős mikrobusszal
vágtunk neki. Gondolom a többséget a távolság riasztotta el ezért nem tudtunk többen nekiindulni
a nem túl rövid útnak. Pécsen már problémák adottak az induláskor, mivel a buszvezető
határozottan kijelentette ezen a buszon NO PIÁLÁS!!
E kijelentés megbocsáthatatlan bűnnek számított,pécsinek megtiltani az ivást....
Ennek nyomatékot is adott, mikor is 5 perc utazás után megállt és le akart szállítani minket
a járműről. Azonban mi az elátkozott sofőrünket kisebb fenyítés és becézgetés után rábeszéltük
az út folytatására. Így hát valóban el indulhattunk Győr felé. Természetesen a felhalmozott
készletet sikerült kivégezni fél úton . Így hát már nagyon vártuk az utunk végét.
Megérkezésünkkor meglepődve tapasztaltuk hogy hazai szurkolok is vannak.
A mérkőzésen lévő hangulatunkat az elfogyasztott alkohol és a DAC első félidőben szerzet
vezetése nagyban befolyásolta. Félidőben többen úgy gondoltuk meglátogatjuk a DAC tábort.
Vagy 10-12-en átmentünk és jó pár pofon kiosztása után néhány ereklyével, amiket vissza
kellett szolgálni a hatóságoknak távoztunk. A 2.félidöben csapatunk végre elkezdett játszani
és ennek meg is lett az eredménye, mint a lelátón a szurkolásunkban, mint a pályán az eredményben.
Megfordítottuk az eredményt, ám közeb a jó hangulatnak végett vetett a rendőrség megjelenése
a szektorunkban. Ez pár ember igazoltatása és adatainak felírását eredményezte.
A mérkőzés vége után a stadion bejáratánál a várt ránk a hírhedt antifa brigád megduplázott létszámban.
Ez kb. 40 főt jelentett a részükről a mi 20 főnkel szemben. Említésre való dolog azonban már
nem történt, így hazafelé vettük az irányt. Hazafelé vezető út természetesen az alkohol pusztításával
telt 1-2 megálló beiktatásával. A nap B.O.R (Best Of Részeg) díjasa Attila barátunk lett,